בוגרים מספרים

גל דיקשטיין

" סיימתי את לימודי התואר השני בתוכנית ה-EMBA-AC באוניברסיטה העברית בירושלים. התוכנית תרמה לי רבות הן ברמה התיאורטית והן ברמה הפרקטית. סגל המרצים ידע לשלב בקורסים ניסיון רב מהפרקטיקה והצליח להעביר חומר קשה ומאתגר בצורה ברורה, עניינית ומעשית.

כיום, כיועץ לפירמות רבות במגזר העסקי, אני מוצא את עצמי, לא אחת, נעזר בתכנים שלמדתי בתואר ומצליח לאתגר את מיטב אנשי המקצוע בתחומים כלכליים, מימוניים ועסקיים. אני ממליץ בחום על התוכנית. "

גל דיקשטיין

מירי זיו-פרץ

" לאחר שסיימתי את בחינות המועצה היה לי ברור שברצוני להמשיך בלימודי האקדמאיים, אך התבלטתי באיזה מסלול לבחור. בפני עמדו אופציות רבות ומגוונות ולבסוף, החלטתי שאת לימודי התואר השני אלמד בתוכנית ה-EMBA-AC באוניברסיטה העברית בירושלים.

כבר מהמפגש הראשוני הרגשתי כי מדובר בתוכנית איכותית ופרקטית. סגל ההוראה המקצועי, האכפתי והמעניין, הוא שמשך אותי לבחור בתוכנית. השילוב בין תיאוריה לפרקטיקה יושם היטב והתוכנית תרמה לי רבות הן ברמה התיאורטית והן ברמה הפרקטית.

ההיכרות עם סטודנטים שהם רואי חשבון נוספים מתחומים שונים ומנישות אחרות גרמו לי ליהנות בשיעורים ומהאווירה האיכותית בתוכנית.

ראוי לציין כי במהלך התוכנית נכנסתי להריון וילדתי. קיבלתי יחס אכפתי, תומך ועוזר מהסגל כולו ומהמנהלה באופן רגיש וענייני. רכזת התוכנית, דאגה תמיד להקשיב לנו הסטודנטים ובאמת ללמוד ולהסיק מהמשובים, שמילאנו במהלך התוכנית והצוות המנהלי תמיד עזר לנו בכל בעיה ודאג לנו.

כיום, כרואת חשבון במגזר הפרטי אני מגלה כל פעם כי יש לי יתרונות יחסיים על פני רואי חשבון אחרים בתחומים רבים ולא אחת אני נעזרת בתכנים שלמדתי בתחום הכלכלי, המימוני, הניהולי והעסקי. "

מירי זיו-פרץ

שניר בן דוד

" בשנים האחרונות הפך התואר שני מ"יתרון" ל"חובה". כמי שמשמש כמנהל וכסמנכ"ל כספים למעלה מעשור התלבטי להיכן להירשם. בסופו של דבר, בחרתי בתוכניתEMBA - AC באוניברסיטה העברית בירושלים, מאחר והיא מיועדת לבעלי תפקידים בתחום ראיית החשבון והכספים ובין היתר, כוללת חופשה בין דצמבר לאפריל, המאפשרת התמקדות בעבודה.

הידע שהועבר לנו בלימודים, הסבלנות והנכונות של המרצים המצוינים להעמיק אף מעבר לתכנית הלימודים הפתיעו אותי לטובה. הקורסים, שכללו נושאים, עמם אני מתמודד לא פעם בפרקטיקה, סיקרנו אותי וגרמו לי לשאול שאלות, שחרגו לעיתים מעבר לתכנית הלימודים. המרצים, למרות זאת, העמיקו בתשובות והקדישו לי זמן יקר.

אני רוצה לציין שרכזת הקורס, דואגת לכל המנהלות, זמינה לפתור כל בעיה, כך שכל מה שנותר הוא פשוט ללמוד.

ברור לי, שבחרתי בהחלטה נכונה ואני ממליץ בחום על התוכנית. "

שניר בן דוד