דבר ראש התכנית

דר קרן בר-חווההתוכנית לניהול פיננסי, שמציע בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית, היא תוכנית מובילה, המותאמת לצרכים המיוחדים של בוגרי חשבונאות ומיועדת להכשיר אותם להתמודד בהצלחה עם האתגרים הניהוליים, שמציב עולם העסקים המודרני.

התפיסה, המדריכה אותנו, היא הצורך לשלב לימודים אקדמאיים ברמה גבוהה עם הפרקטיקה העסקית. לצורך זאת, נבחר בקפידה סגל מרצים מרשים, המורכב ממומחים מובילים בתחומם מהאוניברסיטה העברית, משרדי רואי החשבון הגדולים, מס הכנסה, רשות ניירות ערך, משרד האוצר וסמנכ"לי כספים בחברות מרכזיות במשק הישראלי. 

צוות המרצים שלנו, הוא המבדיל בין התוכנית שמציעה האוניברסיטה העברית, לתוכניות אחרות והוא זה שהופך את התוכנית ליוקרתית מכולן. הדבר מוצא את ביטויו בעובדה שסגל המרצים זוכה לציונים גבוהים ביותר בסקרי הוראה. התלמידים בתוכנית נחשפים באופן אישי למרצים מהשורה הראשונה ונהנים מהלימודים במוסד מחקר מוביל בתחומו. צוות ההוראה בתוכנית כולל גם מרצים מאוניברסיטאות מובילות בתחום בעולם ואנו מקפידים לשלב בהנחיה לפרויקט הגמר גם פרופסורים לחשבונאות מאוניברסיטאות בולטות בחו"ל. 

תוכנית הלימודים מתעדכנת על בסיס קבוע, כדי להבטיח שהתלמידים יזכו לקבל את התכנים המותאמים לצרכיהם. התוכנית חדשנית, גמישה ומשתנה בהתאם לצרכי המשק.

החזון שלנו הוא להכשיר את דור העתיד של מנהלי הכספים, רואי החשבון, החשבים שיובילו בעתיד את המגזר הציבורי והפרטי בישראל.

 

ד"ר, רו"ח קרן בר חווה

מנהלת אקדמית

תוכנית מוסמך במנהל עסקים

התמחות בניהול פיננסי לבוגרי חשבונאות ושנת השלמה